Zawory bezpieczeństwa - Zawory Pomorze

Szukaj
Przejdź do treści

Menu główne:

Zawory bezpieczeństwa

Produkty

ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA

SPRĘŻARKOWE

SKRÓCONY OPIS:
ZAWORY BEZPIECZEŃSTWA MONTOWANE BEZPOŚREDNIO NA AGREGACIE SPRĘŻARKOWYM. PRZYŁĄCZE 1/2", DOSTĘPNE CIŚNIENIA 8, 10, 12 I 15 BAR.

STANDARDOWE
Membranowy zawór bezpieczeństwa SVR 1915:

ZASTOSOWANIE:
Membranowe zawory bezpieczeństwa 1915 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Zawory bezpieczeństwa można stosować w ciśnieniowych instalacjach wodnych i z innymi nieklejącymi cieczami o temperaturze nie przekraczającej maksymalnie 140°C.
MONTAŻ:
Zawory bezpieczeństwa wykonane są z uszczelnieniem powyżej membrany, z możliwością odpowietrzenia przez przekręcenie kołpaka. Uszczelnienie siedziska zaworu i siedzisko może być oczyszczone przez wykręcenie całej wkładki górnej zaworu.

Dla zaworów od średnicy 1 1/4" możliwa jest wymiana uszczelnienia siedziska. Po wykonaniu czynności oczyszczania zaworu, należy z powrotem wkręcić wkładkę górną. Konstrukcja zaworu uniemożliwia przestawienie ciśnienia otwarcia zaworu

Membranowy zawór bezpieczeństwa
SVR 2115

ZASTOSOWANIE:
Membranowe zawory bezpieczeństwa 2115 służą do zabezpieczania ciśnieniowych systemów wypełnionych cieczą przed przekroczeniem dopuszczalnego ciśnienia. Stosowane są przede wszystkim dla zabezpieczania zamkniętych ogrzewaczy wody użytkowej. Zawory bezpieczeństwa można stosować w ciśnieniowych instalacjach wodnych oraz z innymi nieklejącymi cieczami o maksymalnej temperaturze nie przekraczającej 110°C.
MONTAŻ:
Zawory bezpieczeństwa wykonane są z uszczelnieniem powyżej membrany, z możliwością odpowietrzenia przez przekręcenie kołpaka. Uszczelnienie siedziska zaworu i siedzisko może być oczyszczone przez wykręcenie całej wkładki górnej zaworu. Dla zaworów od średnicy 1 1/4" możliwa jest wymiana uszczelnienia siedziska.

Po wykonaniu czynności oczyszczania zaworu, należy z powrotem wkręcić wkładkę górną. Konstrukcja zaworu uniemożliwia przestawienie ciśnienia otwarcia zaworu.

TYPOSZEREGU SI

KOŁNIERZOWE - PROPORCJONALNE

KOŁNIERZOWE - PEŁNOSKOKOWE

GWINTOWANE - PROPORCJONALNE

GWINTOWANE - PEŁNOSKOKOWE

WOLNOSPUSTOWE

BOJLEROWE

 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego